Obozowy turniej par na IMPy (cavendish uśr.)

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKLPDF
 14Krzysztof Superson
Witold Petryszyn
3.0
2.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II
MPEC III Tarnów
  74.49955
 28Maciej Superson
Alicja Mosiałek
4.0
1.0
MPWincor Nixdorf Cracovia
UKS Olimpia Dwójka Kraków
  53.50851
 312Monika Chlebowska
Sławomir Czech
1.0
4.0
MA
LU
Singleton Warszawa
INTEGRA Biała Podlaska
  41.72647
 42Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.0
2.0
MPMPEC III Tarnów  41.68544
 57Monika Suchodolska
Krzysztof Cetera
1.5
2.0
PM
MP
GAME OVER Gdańsk
MPEC II Tarnów
  35.41442
 66Robert Różak
Mateusz Krzemyk
4.0
0.5
MPMilo Kraków
UKS Jocker Oświęcim
  28.07240
 71Patryk Iwaniuk
Dawid Barzyk
1.5
1.5
PM
DS
LOS Gdynia
KS AZS PWR XIV Wrocław
  27.63238
 822Jakub Kowal
Aleksandra Pacura
9.0
1.5
MPPetroactiv Piast Skawina
UKS Olimpia Dwójka Kraków
  11.56236
 931Barbara Superson
Izabela Radomska
1.5
1.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków  10.54234
 109Kacper Kuflowski
Krzysztof Ziewacz
 
4.0

MP
 
MPEC II Tarnów
  9.50132
 1111Marianna Pasińska
Jan Paczkowski
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków  8.29130
 1210Kajetan Leśniak
Antoni Wójcik
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków  0.02128
 1325Ewa Krakówka
Leszek Muras
 
1.5
KP
ZP
Łuczniczka Singleton Bydgoszcz
PIĄTECZEK Szczecin
  -0.71126
 1423Dominik Krajnik
Marcin Waloch
0.5
 
PMSłupskie Towarzystwo Brydżowe
 
  -0.73 24
 1533Marcin Wasłowicz
Piotr Bahyrycz
1.5
0.5
PM
MP
LOS Gdynia
UKS Olimpia Dwójka Kraków
  -2.37 22
 1626Małgorzata Kurkowska
Adam Suchodolski
1.0
1.5
PMGAME OVER Gdańsk  -3.32 20
 173Jakub Lenkiewicz
Jan Gąsienica-Józkowy
1.0
1.5
MPMPEC III Tarnów  -7.25 18
 1827Anna Litwora
Dominika Ocylok
1.5
1.0
MPMKB Pałac Młodzieży Tarnów
UKS Jocker Oświęcim
  -12.95 16
 195Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPwww.wczasybrydzowe.pl  -17.25 14
 2021Angelika Konderak
Krystian Bojeczko
1.5
 
MP
PM
UKS Olimpia Dwójka Kraków
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  -18.25 12
 2124Arkadiusz Kras
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.0
MPMKB Pałac Młodzieży Tarnów
UKS Olimpia Dwójka Kraków
  -31.35 10
 2230Gabriela Musiał
Katarzyna Łatecka
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków  -32.14 8
 2332Wojciech Okuniewski
Filip Czaplicki
1.0
0.5
PMSłupskie Towarzystwo Brydżowe
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  -41.65 6
 2429Karolina Piekarz
Szymon Batóg
1.0
 
MP
ZP
UKS Olimpia Dwójka Kraków
ZZBS Szczecin
  -57.19 4
 2528Nikola Chlebowska
Weronika Przeorska
 
 
    -86.05 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, sędzia: M. Wasłowicz, strona wygenerowana 2014-08-19 o 16:15:42